Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać więcej

kontakt@adpresso.pl

61 6700393

ul. Dąbrowskiego 29 biuro 3, 60-840 Poznań

Eksperci od skutecznych kampanii Google Adwords

definicja

Pozycjonowanie strony (SEO)

w skrocie

Pozycjonowanie strony (SEO, ang. Search Enginge Optimization) to zbiór działań, mających na celu osiągnięcie przez witrynę jak najwyższej pozycji wśród wyników organicznych w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie strony to prowadzenie działań zmierzających do osiągnięcia przez witrynę jak najwyższej pozycji wśród wyników organicznych w wyszukiwarce. To proces długotrwały, obejmujący takie czynności jak np. przygotowanie odpowiednich tekstów na stronę (o odpowiedniej długości, strukturze, zawartości – w tym zawartości słów kluczowych), optymalizacja kodu źródłowego stronny, używanie meta tagów, aktualizacje i zmiany na stronie, dodawanie wartościowych treści, link building, itp.

Organiczne wyniki wyszukiwania publikowane są w wyszukiwarce Google wraz z płatnymi wynikami na konkretne zapytanie użytkownika, wpisane do pola wyszukiwania.

Pierwsze miejsce wśród organiczych wyników wyszukiwania nie jest obecnie przypisane do witryny na stałe – Google obecnie analizuje nie tylko witrynę, ale bierze pod uwagę także dodatkowe czynniki, takie jak np. historia wyszukiwań użytkownika, lokalizacja urządzenia czy nawet dogodny dojazd do wyszukiwanego przez internautę miejsca.

Powiązane hasła