Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kurs Google Ads od podstaw

Zacznij prowadzić skuteczne kampanie Google Ads w wyszukiwarce w kilka dni

Nie trać czasu na brnięcie przez niejasne instrukcje Google. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kup nasz kurs on-line, dzięki któremu szybko nauczysz się prowadzić skuteczne kampanie Google Ads.

Prowadzisz swój biznes i chcesz rozpocząć promowanie go za pomocą Google Ads? Powierzyłeś swoje kampanie agencji, ale nie byłeś zadowolony z ich obsługi i teraz sam chcesz nauczyć się Google Ads? A może chcesz podnieść swoje kwalifikacje, aby móc prowadzić kampanie Google Ads dla swojego pracodawcy lub dla klientów?

W każdym z tych przypadków nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

KUP KURS

Google Ads jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Przez lata rozwijane i doskonalone, stanowi dziś rozbudowany system reklamowy, w którym trudno się odnaleźć. Ponadto wiele nieoczywistych ustawień domyślnych sprawia, że bardzo łatwo w krótkim czasie zmarnować cały budżet przeznaczony na kampanie. Dlatego w naszym kursie z jednej strony przeprowadzamy krok po kroku przez wszystkie etapy tworzenia kampanii Google Ads – od założenia konta, przez jego konfigurację, ustawienie pierwszej kampanii, po jej monitorowanie i optymalizację – a z drugiej strony wskazujemy, jak uniknąć kosztownych pułapek i dajemy cenne, praktyczne wskazówki poparte dziesięcioletnim doświadczeniem. W kursie znalazły się również lekcje dotyczące marketingowej analizy strony internetowej, ponieważ finalnie to ona decyduje o tym, czy potencjalny klient sprowadzony na stronę skorzysta z oferty.

Autorka kursu i założycielka Adpresso

Ekspert z dziedziny marketingu, specjalizuje się w marketingu on-line; wieloletnie doświadczenie zdobywała w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych; pracowała przy największych kampaniach marketingowych w Polsce; ukończyła certyfikowane studium podyplomowe z zakresu strategii biznesowych w Darden School of Business na University of Virginia; członek American Marketing Association; założycielka agencji marketingu internetowego Adpresso; od 10 lat wraz ze stworzonym przez siebie zespołem prowadzi kampanie Google Ads dla klientów z różnych branż; jest certyfikowanym specjalistą Google, a agencja Adpresso posiada status Google Partner.
Ewa Truszkowska
właścicielka Adpresso

Co zawiera kurs „Google Ads od podstaw”?

Kurs „Google Ads od podstaw” jest przeznaczony dla osób początkujących i dotyczy prowadzenia kampanii tekstowych Google Ads w wyszukiwarce.

Kurs składa się z 18 lekcji. Każda lekcja prezentuje wybrane zagadnienie w formie tekstu uzupełnionego o zrzuty ekranu oraz materiały wideo.

Trzy pierwsze wprowadzają w tematykę Google Ads, wyjaśniają kluczowe pojęcia i pokazują najważniejsze zalety tego narzędzia marketingowego. Kolejna dotyczy marketingowej analizy, którą należy przeprowadzić przed rozpoczęciem kampanii. Dziesięć następnych lekcji poświęconych jest konfiguracji konta Google Ads i samej kampanii. Trzy z nich przeprowadzają przez proces założenia konta i ustawienia płatności, kolejne cztery dotyczą słów kluczowych. W pozostałych opisano krok po kroku tworzenie kampanii oraz reklam tekstowych wraz z rozszerzeniami.

Ostatnie lekcje dotyczą monitorowania wyników kampanii i jej optymalizacji. Wyjaśniono w nich m.in. takie zagadnienia, jak ustawienie konwersji, połączenie konta Google Ads z kontem Google Analytics, narzędzia podglądu i diagnostyki reklam oraz planer słów kluczowych.

Uzyskaj darmowy dostęp
do 3 pierwszych lekcji kursu

Dziękujemy za zgłoszenie! Wkrótce wyślemy Ci dane dostępowe!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Co wyróżnia nasz kurs?

Przemyślany
układ

Kurs składa się z 18 lekcji krok po kroku wprowadzających w tematykę Google Ads. Zostały one opracowane w taki sposób, by wprowadzić nie tylko w zagadnienia techniczne, ale i pokazać specyfikę tego narzędzia marketingowego w szerszym kontekście.

Przystępna
forma

Tekst każdej z lekcji uzupełniono o materiały wideo oraz zrzuty ekranu dokładnie pokazujące, jak wygląda panel Google Ads oraz Google Analytics i gdzie należy szukać opisywanych ustawień. W kursie wykorzystano przykłady z faktycznie prowadzonych kampanii.

Oparty na 10-letnim doświadczeniu

Kurs opiera się na naszym 10-letnim doświadczeniu w prowadzeniu kampanii dla różnych branż i codziennej pracy z Google Ads (wcześniej Google AdWords). Naszą wiedzą dzielimy się na bieżąco także na naszym blogu poświęconym marketingowi on-line.

Praktyczne wskazówki

Kurs zawiera dodatkowe, praktyczne porady, znacznie wykraczające poza instrukcję ustawienia kampanii. Dzięki nim można prowadzić nie tylko skuteczniejsze kampanie, ale i zoptymalizować inne działania marketingowe.

Własne
tempo nauki

Po wykupieniu kursu przyznajemy trzymiesięczny dostęp do wszystkich materiałów. Dzięki temu każdy może rozpocząć naukę w dogodnym dla siebie momencie i przechodzić przez kolejne lekcje w swoim tempie.

Dostęp do grupy
na Facebooku

Każdy uczestnik kursu otrzymuje bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. W grupie dzielimy się na bieżąco naszą wiedzą i doświadczeniem, odpowiadamy na pytania, a sami uczestnicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami.

Ile kosztuje kurs „Google Ads od podstaw”?

Wariant podstawowy

Kurs „Google Ads od podstaw”

3-miesięczny dostęp do kursu

379
+ 23% VAT
kup kurs

Wariant rozszerzony

Kurs „Google Ads od podstaw”
+ certyfikat

3-miesięczny dostęp do kursu
certyfikat
479
+ 23% VAT
kup kurs

Wariant podstawowy

Kurs „Google Ads od podstaw”
+ certyfikat + konsultacja

3-miesięczny dostęp do kursu
certyfikat
2 godzinna konsultacja
997
+ 23% VAT
kup kurs

Oficjalny partner firmy Google

Nasza agencja posiada status Google Partner, a kurs został opracowany przez certyfikowanych specjalistów Google. Oznacza to, że wszyscy nasi eksperci zdali oficjalne egzaminy organizowane przez firmę Google i posiadają certyfikaty świadczące o doskonałej znajomości Google Ads (AdWords) i Google Analytics.

Organizujemy konferencje dotyczące Google Ads

Nie tylko prowadzimy kampanie Google Ads (AdWords) dla naszych klientów. Również organizujemy konferencje poświęcone tej tematyce.
Pozostańmy w kontakcie
Zapisz się do newlettera
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.