Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

O nas

Eksperci od przemyślanych kampanii Google Ads 

i marketingowej optymalizacji stron internetowych

Marketingiem w sieci zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasza agencja posiada status Google Partner. Wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci z kilkuletnim doświadczeniem i odpowiednimi certyfikatami Google. Opracowaliśmy własny kurs on-line z Google Ads, dzięki któremu można w prosty i przystępny sposób nauczyć się konfigurowania i optymalizowania kampanii Google Ads. Prowadzimy największy w Polsce blog poświęcony w całości marketingowi w sieci.

Właścicielka gwarantem 
skutecznych kampanii

Ewa Truszkowska

strateg biznesowy i marketingowy z wieloletnim doświadczeniem; pracowała przy największych kampaniach marketingowych w Polsce; członek Amercian Marketing Association; ukończyła certyfikowane szkolenia z zakresu strategii biznesowych w Darden School of Business na University of Virginia; ekspertka od prowadzenia kampanii Google Adwords;  autorka licznych publikacji z zakresu marketingu; od kilku lat prowadzi poczytny blog marketingowy.

Ewa Truszkowska
właścicielka Adpresso

Kompleksowo wspieramy
w marketingu on-line

Dla naszych klientów tworzymy i optymalizujemy kampanie Google Ads (wcześniej Google AdWords), przygotowujemy makiety i projekty graficzne serwisów i sklepów internetowych, opracowujemy audyty gotowych już witryn i wspieramy w promocji w mediach społecznościowych. Dzięki naszym działaniom wiele e-sklepów znacząco zwiększyło swoją sprzedaż w sieci, a firmy usługowe zyskały nowych klientów.

Jesteśmy przekonani, że dziś prowadzenie biznesu wymaga obecności w internecie i przemyślanego kreowania swojego wizerunku on-line oraz szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Na co dzień pracujemy w Poznaniu, obsługujemy jednak klientów z całej Polski.

Oficjalny partner firmy Google

Nasza agencja posiada status Google Partner, co oznacza, że mamy umiejętności i wiedzę w zakresie Google Ads oraz stale rosnące grono klientów. Wszyscy nasi specjaliści zdali oficjalne egzaminy organizowane przez firmę Google i posiadają certyfikaty świadczące o doskonałej znajomości Google Ads (AdWords) iGoogle Analytics. Dzięki statusowi Google Partner nowym klientom nieposiadającym własnego konta zapewniamy kupon o wartości 1200 zł do wykorzystania na kliknięcia.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Kampanie Google Ads

Skuteczna kampania Google Ads wymaga nie tylko odpowiednich ustawień technicznych, ale i przemyślanej strategii marketingowej oraz dopracowanych w każdym szczególe reklam. Dla naszych klientów prowadzimy kampanie w sieci wyszukiwania, bannerowe, Google Shopping, na YouTube oraz remarketingowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Audyty kampanii Google Ads

Wiele osób prowadzi kampanie Google Ads samodzielnie, nie mając jednak pewności, czy kampania jest odpowiednio skonfigurowana. W ramach naszego audytu sprawdzamy zarówno ustawienia kampanii, jak i treści reklam i słowa kluczowe. Wskazujemy, które elementy wymagają zmiany, a na życzenie klienta wprowadzamy uzgodnione wcześniej poprawki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Audyty
stron WWW

Aby pozyskać klienta, nie wystarczy doprowadzić go na stronę. Do skorzystania z oferty powinna przekonywać sama witryna — jej wygląd, treść, intuicyjność. Dzięki naszemu audytowi marketingowemu dowiesz się, jak nie tracić klientów przez niedociągnięcia na swojej stronie internetowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pozostańmy w kontakcie
Zapisz się do newlettera
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.