Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Prowadzenie kampanii Google Ads

Prowadzenie kampanii Google Ads

Zdobądź nowych klientów dzięki Google Ads

Powierz swoją kampanię ekspertom, którzy poprowadzą ją uwzględniając specyfikę Twojej branży, Twoich klientów oraz zmieniające się 
warunki rynkowe
Przygotujemy i wyślemy ją w ciągu godziny.
Wyjątkowa oferta dla Ciebie

1200 zł do wydania
na kliknięcia

Nasza agencja posiada status Google Partner, dzięki czemu naszym nowym klientom przysługuje kupon o wartości 1200 zł do wykorzystania na kliknięcia.

Gwarancja zadowolenia
lub zwrot pieniędzy

Jeśli po pierwszym miesiącu prowadzonej przez nas kampanii nie będziesz zadowolony z jej efektów, zwrócimy Ci pieniądze za naszą obsługę.

Możliwość rezygnacji
w dowolnym momencie

Z naszymi klientami nie podpisujemy umów z wielomiesięcznym  okresem wypowiedzenia. Z naszej obsługi można zrezygnować z końcem każdego  miesiąca.

Prowadzimy skuteczne kampanie Google Ads

Aby skonfigurować skuteczną kampanię Google Ads, potrzeba nie tylko znajomości systemu reklamowego Google, ale i dogłębnego zrozumienia specyfiki danego biznesu.

Dlatego tworzenie kampanii rozpoczynamy zawsze od rozmowy z klientem i poznania jego firmy i klientów, branży, w której działa oraz konkurencji. Również w czasie obsługi kampanii pozostajemy w kontakcie z każdym klientem, dzięki czemu dostosowujemy reklamy do bieżących potrzeb, uwzględniając np. zmiany w ofercie, sezonowe wyprzedaże, promocje czy wydarzenia specjalne.

W Adpresso tworzenie kampanii Google Ads nie kończy się na ustaleniu listy słów kluczowych. 
Jest to rozbudowany proces, w który zaangażowany jest cały zespół. Powierzając nam prowadzenie swojej kampanii, masz pewność, że zajmują się nią ludzie, a nie algorytmy Google.

Oficjalny partner firmy Google

Nasza agencja posiada status Google Partner, co oznacza, że mamy umiejętności i wiedzę w zakresie Google Ads oraz stale rosnące grono klientów. Wszyscy nasi specjaliści zdali oficjalne egzaminy organizowane przez firmę Google i posiadają certyfikaty świadczące o doskonałej znajomości Google Ads (AdWords) iGoogle Analytics. Dzięki statusowi Google Partner nowym klientom nieposiadającym własnego konta zapewniamy kupon o wartości 1200 zł do wykorzystania na kliknięcia.

Co zapewniamy w ramach obsługi
kampanii Google Ads?

1.

Spotkanie lub telekonferencja

Współpracę rozpoczynamy od spotkania lub telekonferencji z klientem w celu poznania jego firmy, branży, w której działa, konkurencji, jego klientów i celów, jakie chciałby osiągnąć w ramach kampanii Google Ads.
2.

Stworzenie strategii

Przygotowujemy strategię prowadzenia kampanii Google Ads oraz dobieramy odpowiednie typy kampanii.
3.

Analiza słów kluczowych

Analizujemy słowa kluczowe, stawki za kliknięcie i wybieramy najbardziej opłacalne frazy, które pozwolą osiągnąć ustalone cele.
4.

Założenie konta Google Ads

Dla każdego klienta zakładamy dedykowane konto Google Ads i łączymy je z kontem Google Analytics.
5.

Konfiguracja kampanii

Tworzymy kampanię, redagujemy treści reklam, ustawiamy rozszerzenia oraz słowa kluczowe i wykluczające. Ustawiamy harmonogram wyświetlania reklam, lokalizacje, urządzenia, miejsca docelowe i odbiorców.
6.

Ustawienie konwersji

Ustawiamy odpowiednią dla danej strony lub sklepu konwersję, czyli pożądane działanie – konwersją może być np. dokonanie zakupu, wypełnienie formularza, pobranie pliku, przejście na podstronę z kontaktem.
7.

Stworzenie list remarketingowych

Tworzymy listy remarketingowe, które w przyszłości można wykorzystać w różnego rodzaju kampaniach remarketingowych.
8.

Stała optymalizacja kampanii

Zapewniamy stałą optymalizację kampanii, zarówno pod kątem strategii ustalania stawek, jak i słów kluczowych oraz treści reklam.
9.

Zmiany na życzenie klienta

Tworzymy nowe kampanie na życzenie klienta oraz testujemy różne rozwiązania i ustawienia w aktywnych kampaniach.
10.

Comiesięczne raporty

Co miesiąc przesyłamy każdemu klientowi raport z wynikami kampanii, uwzględniający m.in. liczbę wyświetleń reklam i kliknięć, dane dotyczące zaangażowania użytkowników w witrynie po kliknięciu w reklamę, najskuteczniejsze słowa kluczowe oraz wnioski.

Co mówią nasi klienci?

Karty Grabowskiego
Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z firmą Adpresso naszasprzedaż rośnie z miesiąca na miesiąc. Łącznie odnotowaliśmy już 400% wzrost.
Mateusz Grabowski
właściciel firmy
R. Muhlebach
I had neverthought of using Google Ads (AdWords) for my business. I decided to try withAdpresso company and thanks to them I gained a few very profitable clients.
Richard Muhlebach
właściciel firmy
A-BIS
Dzięki działaniom firmy Adpresso zwiększyliśmy sprzedaż oblisko 30% w stosunku do roku ubiegłego już w pierwszym kwartale.
Mariusz Ruść
właściciel firmy

Wybrane historie klientów

Sycylijska Uczta

sklep on-line
Wzrost konwersji
z 15 do 120 miesięcznie
dowiedz się więcej

Karawela Przeprowadzki

firma usługowa
Wzrost liczby telefonów
z 10 do 49 tygodniowo
czytaj blog

Kopertomat.pl

firma usługowa
Wzrost liczby odwiedzin
z 400 do 4000  miesięcznie
czytaj blog

B-Luxury

sklep on-line
Wzrost konwersji
średnio o 145% miesięcznie
dowiedz się więcej

Zastanawiasz się, czy Google Ads jest dla Ciebie?

Zadzwoń do nas!

538-101-900
Nie masz czasu na rozmowę, a chcesz dowiedzieć się, czy Google Ads
jest dla Ciebie? Skorzystaj z naszego interaktywnego narzędzia on-line e-doradca Google Ads. Możesz także przeczytać, jak to działa
i ile kosztuje prowadzenie kampanii na stronie ABC Google Ads
Nie masz czasu na rozmowę, a chcesz dowiedzieć się, czy Google Ads
jest dla Ciebie? Napisz do nas na adres kontakt@adpresso.pl,
a odpowiemy na Twoje pytania.

Dlaczego nas wybrać?

10 lat 
doświadczenia

Kampanie Google Ads (wcześniej Google AdWords) prowadzimy dla naszych klientów od ponad 10 lat. W tym czasie w systemie Google Ads zaszło wiele zmian. Na bieżąco opisujemy je na naszym blogu.

Status 
Google Partner

Nasza agencja marketingu internetowego uzyskała status partnera Google, co oznacza, że mamy odpowiednie umiejętności i wiedzę w zakresie obsługi Google Ads oraz stale rosnące grono klientów.

Zespół

specjalistów

Wszyscy nasi specjaliści zdali oficjalne egzaminy organizowane przez Google i posiadają certyfikaty świadczące o doskonałej znajomości Google Ads i Google Analytics. Każdy z nich dobrze zna obsługiwanych przez siebie klientów.

Własny kurs

z Google Ads

Opracowaliśmy autorski kurs on-line z Google Ads. Zawiera on nie tylko jasne instrukcje pozwalające na uruchomienie pierwszej kampanii, ale i praktyczne wskazówki, dzięki którym kampania będzie tańsza i skuteczniejsza.

Comiesięczne raporty

Naszym klientom co miesiąc przekazujemy raport z wynikami kampanii. Uwzględniamy w nim m.in. liczbę kliknięć i wyświetleń reklam, koszty kampanii, najskuteczniejsze słowa kluczowe oraz wnioski i rekomendacje.

Jasne warunki współpracy

Z naszych usług można zrezygnować z końcem każdego miesiąca. Nie wymagamy od klientów podpisywania długoterminowych umów z wielomiesięcznymi okresami wypowiedzenia.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty

Wyślij formularz kontaktowy
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Audyt strony internetowej lub sklepu

Nie trać klientów, których sprowadzimy na stronę dzięki kampanii Google Ads.

Większość firm koncentruje się na ofercie i doprowadzeniu użytkowników na stronę, ale zapomina o tym, że strona musi przekonywać klienta do skorzystania z usługi czy zakupu produktu. Jeśli strona internetowa zawodzi i potencjalny klient ją opuszcza, wtedy wszystkie środki wydane na sprowadzenie go na stronę, są zmarnowane.

Sukces w internecie to iloczyn trzech czynników

oferta dopasowana 
do potrzeb klienta
dobrze przedstawiona oferta na stronie internetowej
doprowadzenie klientów 
na stronę

Aby pomóc nie tylko w doprowadzeniu potencjalnych klientów na stronę, 
ale i w przekonaniu ich do skorzystania z oferty, opracowujemy audyty marketingowe stron WWW i sklepów internetowych. Dzięki audytowi dowiesz się, które elementy witryny Twojej firmy wymagają uwagi i jak zlikwidować bariery, przez które tracisz klientów w sieci.

Dowiedz się więcej o audycie strony lub sklepu

Organizujemy konferencje dotyczące Google Ads

Nie tylko prowadzimy kampanie Google Ads (AdWords) dla naszych klientów. Również organizujemy konferencje poświęcone tej tematyce.

Przygotowaliśmy kurs on-line z Google Ads

Chcesz prowadzić kampanię Google Ads samodzielnie? Skorzystaj z naszego autorskiego kursu pozwalającego w ciągu kilku dni uruchomić swoją pierwszą kampanię.

Nasze wieloletnie, różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie własnego kursu Google Ads dla początkujących. Jest on skierowany do osób, które chciałyby prowadzić swoje kampanie samodzielnie, a nie mają czasu na przebrnięcie przez niejasne instrukcje Google. Kurs składa się z osiemnastu lekcji i krok po kroku przeprowadza przez konfigurację pierwszych kampanii i ich późniejszą optymalizację. Tworząc kurs, wykorzystaliśmy swoje praktyczne doświadczenia, dzięki czemu kurs pozwala nie tylko w łatwy i szybki sposób ustawić kampanię, ale i uniknąć wielu błędów i pułapek, które powodują marnowanie budżetu.

Prowadzimy audyty Google Ads

Prowadzisz kampanię Google Ads samodzielnie? Potrzebujesz wskazówek lub wyjaśnienia pewnych kwestii?

Skorzystaj z naszego audytu kampanii Google Ads. W ramach audytu przyjrzymy się zarówno ustawieniom poszczególnych kampanii, jak i konfiguracji samego konta. Sprawdzimy słowa kluczowe i wykluczające, teksty reklam, zasięg oraz wyniki kampanii. Wskażemy ustawienia i błędy, które mogą powodować marnowanie budżetu na bezwartościowe i przypadkowe kliknięcia. Przedstawimy rekomendacje pozwalające w krótkim czasie zoptymalizować kampanie oraz podamy praktyczne wskazówki, dzięki którym unikniesz kosztownych błędów w przyszłości.

dowiedz się więcej
Pozostańmy w kontakcie
Zapisz się do newlettera
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.